 Individualios tango pamokos porai. Išmokite tango paslapčių ar tobulinkite jau turimas žinias mokydamiesi sceninio tango subtilybių. Kviečiame pradedančiuosius ar pažengusius į pamokas su choreografu Sigitu H. Repšiu ir Vilniaus tango teatro šokėja. Pamokos kaina 30 EUR.

 Individualios pamokos su mūsų šokėju ar šokėja ir choreografu. Norite išmokti šokti, bet neturite su kuo? Norite tobulinti savo tango žingsnius su profesionaliais šokėjais? Siūlome individualias tango pamokas su mūsų šokėjais ir choreografu Sigitu H. Repšiu. Individualios pamokos kaina 40 EUR

 Tango grupė tik merginoms! Išmokite tango merginų paslapčių, pagrindinių žingsnių ir drąsiai šokite milongose! Kiekvienos pamokos metu bus fizinis apšilimas, kurio metu bus tobulinami reikiami raumenys ir lankstumas! Užsiėmimo kaina 12 EUR. grupelėje iki 6 žmonių.

 Tango grupė tik vyrams! Išmokite tango vyrų vedimo paslapčių, pagrindinių žingsnių ir stebinkite savo technika visus milongose! Užsiėmimo kaina 12 EUR. grupelėje iki 6 žmonių. Mokama už 10 pamokų kursą.

 Grupinės pamokos iki 6 porų. Išmokite tango paslapčių ar tobulinkite jau turimas žinias mokydamiesi sceninio tango subtilybių. Kviečiame pradedančiuosius ar pažengusius į pamokas su choreografu Sigitu H. Repšiu ir Vilniaus tango teatro šokėja. Pamokos kaina žmogui 10 EUR.

 Tango dainavimo pamokos. Tango kultūra neatsiejama nuo dainos, todėl kviečiame išbandyti šį stilių ir išmokti atlikti pasirinktą tango dainą. Atsipalaidavimo pratimai, laikysenos ir kūno kalbos scenoje subtilybės, pasirinkto kūrinio kalbos tobulinimas, kūrinio interpretacija ir perteikimas su Vilniaus tango teatro vokaliste Egidija Mačiulyte. Užsiėmimo kaina 15 EUR.

*Pamokos vyks Gedimino pr. 64, Vilnius
Dėl daugiau informacijos, pamokų pradžios ir laiko susisieksime asmeniškai.

Registracija: https://bit.ly/2RXAX2e

Paskutinės naujienos