Repertuaras

Spektakliai bei tango šou

Tango šou

Amor. Pasión. Tango.

Meilė. Nesumeluota. Tyra ir visa aprėpianti. Dvi sielos, randančios ir nepaklystančios. Aistra. Gaivališka ir nepaklūstanti laikui. Dvi širdys, plakančios vienu ritmu. Tango. Tikras, vienas toks, čia ir dabar. Du kūnai, vienas paskui kitą iki paskutinio žingsnio. Amor. Pasión. Tango.

Amor. Pasión. Tango.

Amor. Pasión. Tango.

Tango šou

ZONA de RIESGO

Plonytė riba tarp draudžiama ir geidžiama, tarp tamsiausios nakties akimirkos ir pirmojo aušros spindulio, tarp dabar arba niekada. Rizikos zona, kurioje kiekvienas pojūtis paaštrėja ir kiekviena kibirkštis įžiebia ugnį. Pagaliau, po ilgos kaustančios pertraukos į naujo šou „Zona de Riesgo“ premjerą kviečia Vilniaus tango teatras.
Vilniaus tango teatro kolektyvas išsiilgusius ir pasiilgtus gerbėjus pasitinka atsinaujinęs, kupinas jėgų ir kūrybinės energijos. Rizikos zonoje aistrą kurstys šokėjai Rūta Krivickaitė ir Alexis Gonzales, Ineta Brasaitė ir Emmanuel Riquelme, Ieva Konopliovaite/Ieva Miklaševskaja, vokalistė Egidija Mačiulytė, pianistė Eglė Kasteckaitė. Choreografas-režisierius Sigitas H. Repšys

Tango šou

Café Dominguez

Vilniaus tango teatras pristato naują, gastrolių Urugvajuje įkvėptą ir naujos aistros kupiną tango šou „Café Domínguez“. „Café Domínguez“– visiškai naujas, gastrolių Pietų Amerikoje ir neapsakomos gerbėjų meilės įkvėptas šou, kuriame artistai demonstruos ypatingą tango šokio techniką ir žavesį, pristatys niekur negirdėtas kerinčias melodijas ir išskirtinio vokalo magiją, kvapą gniaužiančius triukus, ir tai, ką jie sugeba geriausio – tikrą tango aistrą, kuri nepaliks abejingų.

Tango šou

Hora Cero

Vidurnaktis. Naktiniai Buenos Airių kabaretai, vėlūs pasivaikščiojimai niūriomis miesto gatvėmis. Girdėti tik džiaugsmingo dienos šurmulio aidas, tolimos sirenos, bekūniai žingsniai ir alsuojanti šios valandos mistika. Nulis valandų, akimirka, kurios nėra – buvimas tarp praėjusios dienos prisiminimų ir naujos dienos pažadų. Išeities taškas, tuščias naujos meilės istorijos puslapis, tai, ko niekada nepaliaujama laukti.

Tango šou

Tango Buenos Aires

„Vilniaus tango teatras“ nepaliauja stebinti publikos ir pristato dar vieną spalvingą, žaismingą, kerintį ir kvapą gniaužiantį šou! „Tango Buenos Aires“ – miesto šurmulys, priemiesčio gyvenimas, kavinių prabanga ir provincijos linksmybės, ilgesys ir nostalgija, kančia ir meilė. Visa, ką savyje slepia tango idėja, persikelia į „La Casa del Tango“ sceną ir dar didesne jėga įsuka į aistros ir temperamento sūkurį!

Tango šou

Una Noche de Tango

Jau antrą kartą Lietuvoje viešintys nuostabūs šokėjai iš Argentinos Carla Domínguez ir Julio Seffino kartu su Vilniaus tango teatru kviečia į unikalų tango šou „Una Noche de Tango“. Kerinčios melodijos ir temperamentingasis tango susijungia bendroje argentiniečių ir Vilniaus tango teatro pasakojamoje istorijoje. Puoselėjama draugystė ir vienijanti meilė tango kultūrai tirpdo kilometrus, tiesia tiltus ir jungia iš pažiūros labai skirtingas, bet išties daug bendro turinčias kultūras.

Tango šou

Mil pasos de Tango

Vilniaus tango teatras kviečia stebėti tango šou išskirtinėje aplinkoje!
Tango kultūra – labai intymi ir subtili, ir tik dėl to nusprendėme Jums atverti savo namų duris Gedimino pr. 64, kur sukūrėme labai jaukią atmosferą, šildysiančią jausmus ir alsuosiančią Buenos Airių dvasia. Batelių kaukšėjimas tango ritmu, žėrinčių suknelių plazdėjimas šokyje, kvepalų aromatas ore, aksominis dainininkės balsas kerinčios muzika fone ir raudonojo vyno taurė yra tai, ko reikia pavasario vakarą.

Tango šou

Dos por Cuatro

Tai metafora, savyje slepianti tango ritmą, daugiasluoksniškumą ir ekspresiją, lenkiančią net patį laiką. Tango, baleto, istorinio ar modernaus šokio skirtumai virsta derme tango šou „Dos por Cuatro“.

Dos por Cuatro pasiruošimas

Dos por Cuatro pasiruošimas

Fotografas Giedrius Akelis

Dos por Cuatro

Dos por Cuatro

Fotografas Giedrius Akelis

Tango šou

Lunfardo

Argentinos tango meistrai, savo gastroles grįžę iš Jungtinių Amerikos Valstijų tęsiantys Lietuvoje, Carla Dominguez ir Julio Seffino, legendinis tango melodijų atlikėjas Enrique Sanfilippo ir bandonijos virtuozas Ariel Aguilar kartu su Vilniaus tango teatru kviečia į unikalų tango šou „Lunfardo“.

Lunfardo

Lunfardo

Tango šou

Spektaklis

Malena

„Malena dainuoja tango kaip nė viena kita, ir širdį jai gelia ta melodija, Malenos balso grožio šešėlyje tarp priemiesčio piktžolių pravirksta bandonija.“ (ž. Homero Manzi). Meilė, aistra, kančia, nostalgija – visa tampa vieniu ir kaskart iš naujo gimsta šokio spektaklyje „Malena“.

Malena

Malena

Spektaklis