Repertuaras

Spektakliai bei tango šou

Tango šou

Mil pasos de Tango

Vilniaus tango teatras kviečia stebėti tango šou išskirtinėje aplinkoje!
Tango kultūra – labai intymi ir subtili, ir tik dėl to nusprendėme Jums atverti savo namų duris Aguonų g. 19, kur sukūrėme labai jaukią atmosferą, šildysiančią jausmus ir alsuosiančią Buenos Airių dvasia. Batelių kaukšėjimas tango ritmu, žėrinčių suknelių plazdėjimas šokyje, kvepalų aromatas ore, aksominis dainininkės balsas kerinčios muzika fone ir raudonojo vyno taurė yra tai, ko reikia pavasario vakarą.

Tango šou

Dos por Cuatro

Tai metafora, savyje slepianti tango ritmą, daugiasluoksniškumą ir ekspresiją, lenkiančią net patį laiką. Tango, baleto, istorinio ar modernaus šokio skirtumai virsta derme tango šou „Dos por Cuatro“.

Dos por Cuatro pasiruošimas

Dos por Cuatro pasiruošimas

Fotografas Giedrius Akelis

Dos por Cuatro

Dos por Cuatro

Fotografas Giedrius Akelis

Tango šou

Lunfardo

Argentinos tango meistrai, savo gastroles grįžę iš Jungtinių Amerikos Valstijų tęsiantys Lietuvoje, Carla Dominguez ir Julio Seffino, legendinis tango melodijų atlikėjas Enrique Sanfilippo ir bandonijos virtuozas Ariel Aguilar kartu su Vilniaus tango teatru kviečia į unikalų tango šou „Lunfardo“.

Lunfardo

Lunfardo

Tango šou

Spektaklis

Malena

„Malena dainuoja tango kaip nė viena kita, ir širdį jai gelia ta melodija, Malenos balso grožio šešėlyje tarp priemiesčio piktžolių pravirksta bandonija.“ (ž. Homero Manzi). Meilė, aistra, kančia, nostalgija – visa tampa vieniu ir kaskart iš naujo gimsta šokio spektaklyje „Malena“.

Malena

Malena

Spektaklis