Kartą per metus, Vilniaus tango teatras, savo pačių pramintais takais, organizuoja bendruomenės išvyką į tango gimtinę – Buenos Aires. Čia tobuliname tango, einame į vietines milongas, skrendame į Puerto Igvazu pasigrožėti įspūdingais kriokliais, pasirinktinai vykstame į Saltą, Mendozą, Montevidėjų, Bariloche, Calafate, Mar Del Plata, Concordia arba kur širdis geidžia, skanaujame Asado, mėgaujamės geru oru ir raudonu Malbec, o susitikę vėl ir vėl dalijamės nepakartojamais įspūdžiais ir prisiekinėjame grįžti čia dar kartą. Beje, taip ir darome. Beveik kasmet. Išvykimas 2027-01-01 grįžimas 2027-01-16 😊
Paskutinės naujienos