Yra žmonių, kurie niekada nebuvo teatre ir visai ne todėl, kad nenori. Vilniaus tango teatre vis dažniau susimąstome: kiek žmonių lieka už durų vien dėl to, kad neturi galimybės pro jas įžengti? Todėl pristatome naują iniciatyvą – „Padovanotas tango“.
Kaip gimė ši idėja?
Daugelyje pasaulio vietų egzistuoja graži tradicija – „pakabinta kava“. Tu gali sumokėti už kavą, ją “pakabinti” tam, kuris jos negali sau leisti. O kas, jei taip pat galėtų atsirasti ir pakabintas tango vakaras?
Kaip tai atrodys?
Vilniaus tango teatras ir toliau kurs bei rodys savo spektaklius. Tačiau šalia to atsiranda galimybė tango vakarą paversti dovanotomis patirtimis žmonėms, kurie į teatrą paprastai nepatenka. Šie žmonės bus kviečiami bendradarbiaujant su socialinės rūpybos organizacijomis ir bendruomenėmis.
Kodėl tai svarbu?
Kažkam tai bus pirmas gyvenime pamatytas tango, apsilankymas teatre po daugelio metų, naujas emocinis patyrimas, galimybė trumpam pabėgti nuo kasdienybės, atsipalaiduoti po emocinio nuovargio. Nes visi mes esame laimingesni, kada žmonės aplink mus yra…laimingi.
Kas toliau?
Artimiausiu metu pristatysime, kaip kiekvienas norintis galės prisidėti prie šios iniciatyvos ir padovanoti tokį vakarą kitam žmogui. Mes darysime tai, ką mokame geriausiai – kursime. O kartu su Jumis galėsime padaryti taip, kad jis pasiektų kuo daugiau žmonių. O svarbiausia tų – kuriems to labai reikia. Kartais reikia tiek nedaug įkvėpimui, polėkiui, svajonei ir naujo ryšio su pasauliu.
Sekite naujienas – netrukus pasidalinsime daugiau informacijos apie „Padovanoto tango“ iniciatyvą.