Vilniaus tango teatras pradeda ketvirtąjį kūrybinį sezoną ir nepaliauja stebinti publikos pristatydamas dar vieną spalvingą, žaismingą, kerintį ir kvapą gniaužiantį šou!
„Tango Buenos Aires“ – miesto šurmulys, priemiesčio gyvenimas, kavinių prabanga ir provincijos linksmybės, ilgesys ir nostalgija, kančia ir meilė. Visa, ką savyje slepia tango idėja, persikelia į „La Casa del Tango“ sceną ir dar didesne jėga įsuka į aistros ir temperamento sūkurį! „Labai džiaugiuosi mus mylinčių žiūrovų gausa, besiplečiančiu teatro repertuaru ir augančia trupe“, – sako teatro vadovas režisierius ir choreografas Sigitas H. Repšys.

Kaip ir ankstesniuose pasirodymuose scenoje išvysite charizmatiškuosius šokėjus: Rūtą Krivickaitę, Evaldą Račkauską, Inetą Brasaitę, Simą Balnionį, unikalaus balso dainininkę Egidiją Mačiulytę, pianistę Eglę Kasteckaitę. Naująjį sezoną pradedame su prie mūsų prisijungusiais artistais – gerai žinoma dainininke ir aktore Agne Sabulyte bei nuostabių šokėjų pora – Rolandu Beržiniu ir Ieva Miklaševskaja. Teatro šou vyksta kiekvieną savaitę Vilniaus tango teatre įsikūrusiame Gedimino prospekte Vilniuje.

 

 

Paskutinės naujienos