Vilniaus tango teatras yra jaunas, ambicingas ir vienintelis toks tango teatras Lietuvoje. Turime daug siekių, planų, projektų, ir Jūs galite prisidėti prie mūsų svajonių išsipildymo. Didelis projektas LUNFARDO, kartu su tango meistrais iš Argentinos, sėkmingai pristatytas, tikimės, kad tai tik pradžia.Norime įgyvendinti dar didesnius projektus:

  • koncertai su tango muzikantais iš Argentinos Baltijos šalyse;
  • tarptautinis festivalis „Monumental tango“ Argentinoje;
  • naujo spektaklio pastatymas, gastrolės Lietuvoje ir Europoje;
  • „Šokiai ant sniego“, milongų vakarai Vilniaus mieste;
  • Tango šou kartu su Urugvajaus tango teatru Lietuvoje ir Europoje.

Šiems projektams įgyvendinti reikalinga Jūsų parama. Mūsų padėka Jums – kvietimai į renginius, šventiniai pasirodymai Jūsų įmonės šventėse, Jūsų vardas ir vieša padėka žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose, mūsų puslapyje, spektaklių afišose ir lankstinukuose (daugiau įsipareigojimų prisegtame priede).Padėkite mums užaugti, kartu kurkime tango kultūrą visoje Lietuvoje. 

Aistringų švenčių!

Taip pat, paremti mūsų veiklą galite skirdami Vilniaus Tango teatrui iki 2% fizinių asmenų GPM sumos – Jums tereikia, deklaravus metines gyventojų pajamas, užpildyti prašymo formą FR0512 (pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos) ir ją iki gegužės 1 d. pristatyti-išsiųsti Valstybinei mokesčių inspekcijai. Gyventojo 2 %, kurie yra tarsi lašas valstybės biudžete, viešajai įstaigai reiškia galimybes sėkmingai plėtoti savo veiklą.

Jūsų paskirtą paramą mes panaudosime:

  1. garso ir apšvietimo sistemos tobulinimui – mikrofonams, valdomai apšvietimo sistemai, salės nuomai;
  2. naujiems meniniams projektams – spektaklių statymui, šventinių programų rengimui, edukacinių projektų organizavimui, sceniniams rūbams;
  3. žiūrovų informavimo sistemos tobulinimui;
  4. tarptautinio festivalio „Teatrų naktis“ organizavimui.

Rėmėjo statusas suteikia ypatingas privilegijas Vilniaus Tango teatre.

pasiūlymas rėmėjams

Kaip skirti 2 proc.

 

Paskutinės naujienos