Argentinos tango meistrai, ką tik iš gastrolių Jungtinėse Amerikos Valstijose grįžę Carla Dominguez ir Julio Seffino, legendinis tango melodijų atlikėjas Enrique Sanfilippo ir bandonijos virtuozas Ariel Aguilar kartu su Vilniaus tango teatru pristato unikalų tango šou „Lunfardo“. Gyva muzika, kerinčios dainos ir temperamentingasis tango susijungia bendroje argentiniečių ir Vilniaus tango teatro pasakojamoje istorijoje, kuri gimė Buenos Airėse susitikus Argentinos ir Lietuvos šokėjams. Puoselėjama draugystė ir vienijanti meilė tango kultūrai tirpdo kilometrus, tiesia tiltus ir jungia iš pažiūros labai skirtingas, bet išties daug bendro turinčias kultūras. Sulig kiekviena minute tango ritmu alsuojantis šou atskleis vis kitą užatlantės kultūros pusę, pažers stilių ir spalvų paletę – visa, ką savyje slepia jo didenybė tango. Batelių ritmas, žaismingai koketuojantis su muzikos instrumentų harmonija ir balsų aksomu leis pajusti tikrą tango dvasią ir Argentinos karštį, kai net pusės scenoje esančių artistų venomis tekės argentinietiškas kraujas, o Vilniaus tango teatro temperamentas įneš gaivaus oro gūsį į kvapą gniaužiantį tango sūkurį „Lunfardo“.

Carla Dominquez ir Julio Seffino. 2013–aisiais Carla ir Julio pradeda savo kaip profesionalių šokėjų karjerą „Random Creativos“ ir po kelių mėnesių gauna vietą viename iš žymiausių tango centrų Buenos Airėse „Señor Tango“. 2014–aisiais prisijungia prie kompanijos „Buenos Aires Pasión de Tango“ ir tais pačiais metais tampa kompanijos „Vertigo Tango“ dalimi, kur atskleidžia savo akrobatikos gebėjimus juos derindami su tango stiliumi. Šiemet Carla Dominquez ir Julio Seffino gastroliuoja po visą pasaulį, o prieš atvykdami į Lietuvą pabaigs savo turą po Jungtines Amerikos Valstijas.

Enrique Sanfilippo. Mokytojas, dainininkas, režisierius, vis dar aktyviai koncertuojantis Rosarijaus mieste, Buenos Airėse ir visoje Argentinoje. Per savo karjerą dalyvavo „Teatro el Circulo“, „Teatro Mateo Boz“, „Teatro la Comedia“, „La Casa del Tango“ veikloje, taip pat įvairiuose televizijos projektuose.

Francisco Ariel Aguilar. Studijavo bandonijos klasėje su Omar Torres, Domingo Federico, šiuo metu specializuojasi Nacionalinio Rosarijaus universiteto Muzikinės kompozicijos klasėje. Per savo kol kas neilgą karjerą dalyvavo daugelyje svarbių projektų, tokių kaip „Quinteto El Espiante“, „La Gota“ (progresyvus rokas), „Orquesta Monumental Tango“, „ETC – Música contemporánea“ ir „Revirando Tango Fusión“, kur taip pat užsiima režisūra ir kompozicijomis.

Vienintelis Lietuvoje tokio pobūdžio Vilniaus tango teatras“ savo spektakliais jau pakerėjo daugelio šalių publiką. Lenkija, Latvija, Estija, Danija, Švedija, Norvegija, Argentina – dalis, tikėtina, dar pasipildysiančio sąrašo šalių, kuriose teatras svečiavosi ir dovanojo savo spektaklius. Šiuo metu kolektyvą sudaro trys šokėjų poros – Ineta Brasaitė ir Simas Balnionis, Rūta Krivickaitė ir Donatas Grimašauskas, Sigita Dailydaitė ir Modestas Jančiulis – ir vokalistė Egidija Mačiulytė. Aktorius inspiruoja ir spektakliams sielą įkvepia režisierius choreografas Sigitas Repšys.

Lapkričio 21 d. 18:30 val. Vilniuje, Lietuvos rusų dramos teatre;
Lapkričio 22 d. 18:00 val. Panevėžyje, muzikiniame teatre;
Lapkričio 26 d. 18:00 val. Kaune, „Girstučio“ kultūros rūmuose;
Lapkričio 27 d. 18:00 val. Šiauliuose, „Saulės“ koncertų salėje.

Bilietus galite įsigyti tiketa.lt, bei pasirodymų vietose.

Daugiau informacijos:

https://www.facebook.com/tangoteatras

Paskutinės naujienos