Lietuvos publika turi galimybę pajusti Urugvajaus tango skonį. Šiemet tango pasaulis švenčia garsiojo tango „La Cumparsita“ 100-ąjį jubiliejų ir jo autoriaus urugvajiečio Gerardo Matos Rodríguez vardas pelnytai dalija aistringąjį tango tarp dviejų šalių. Fortepijono ir balso duetas iš Urugvajaus kartu su argentinietiško tango meistrais Vilniaus tango teatru net du vakarus kvies nusikelti į šiluma alsuojančią Pietų Ameriką ir profesionalių muzikantų lydimiems išgirsti gražiausius puikiai žinomus ir mažiau girdėtus tango.

Geriausiu Urugvajaus tango dainininku tituluojamas Nelson Pino koncertuoja pasauliniuose tango festivaliuose ir yra žinomas kaip urugvajietiško tango ambasadorius. Šiemet išleidęs naujausią albumą, pavadintą pagal tango himnu vadinamą dainą „Una Illusion Querida“, dainininkas virpins klausytojų širdis išskirtiniu balsu ir negirdėtomis kerinčių tango interpretacijomis.
Kartu su juo urugvajietišką tango pristatys plačiai ne tik Urugvajuje, bet ir visame pasaulyje žinomas pianistas, muzikos vadybininkas, Montevidėjaus filharmonijos direktorius ir Urugvajaus Jaunimo simfoninio orkestro vadovas Alvaro Hagopian. Savo netikėtomis tango aranžuotėmis ir nepakartojamu atlikimu virtuoziškas atlikėjas kartu su dainininku Nelson Pino žada nepamirštamą vakarą ir dar šiek tiek daugiau tango šios kultūros gerbėjams Lietuvoje.

 

Spalio 2d. ir 3d.

Bilietus platina tiketa.lt

Paskutinės naujienos