„Amor. Pasión. Tango.“

Tango šou

Meilė. Nesumeluota. Tyra ir visa aprėpianti. Dvi sielos, randančios ir nepaklystančios. Aistra. Gaivališka ir nepaklūstanti laikui. Dvi širdys, plakančios vienu ritmu. Tango. Tikras, vienas toks, čia ir dabar. Du kūnai, vienas paskui kitą iki paskutinio žingsnio. Amor. Pasión. Tango.

Carla Domínquez ir Julio Seffino. 2013–aisiais Carla ir Julio pradeda savo kaip profesionalių šokėjų karjerą „Random Creativos“ ir po kelių mėnesių gauna vietą viename žymiausių tango centrų Buenos Airėse „Señor Tango“. 2014–aisiais prisijungia prie kompanijos „Buenos Aires Pasión de Tango“ ir tais pačiais metais tampa kompanijos „Vertigo Tango“ dalimi, kur atskleidžia savo akrobatikos gebėjimus, juos derindami su tango stiliumi. Šiemet Carla Domínguez ir Julio Seffino gastroliuoja po visą pasaulį, o prieš atvykdami į Lietuvą pabaigs savo turą JAV.

Atlikėjai:

Šokėjai: Carla Domínquez ir Julio Seffino, Ineta Brasaitė ir Simas Balnionis, Rūta Krivickaitė ir Evaldas Račkauskas, Ieva Miklaševskaja ir Romas Majauskas, vokalistė Egidija Mačiulytė, pianistė Eglė Kasteckaitė.

Režisierius choreografas Sigitas H. Repšys

Šou programa nebevyksta

Renginių kalendorius

Peržiūrėkite visų renginių bei tango šou datas

Renginio datos

Spalis

24 / 25

Lapkritis

7 / 8 / 9 / 13 / 14 / 15 / 16 / 19

Tango šou galerija

Vilniaus tango teatras Jūsų šventėje!

Bilieto kaina 15€

(N-18)

Bilietus taip pat galite įsigyti paskambinę telefonu +370 671 75499 arba el. paštu: info@tangoteatras.lt