„Profesionalių tango šokėjų neruošia nei viena Lietuvos ar pasaulio šokių mokykla, todėl natūralu, kad teatro artistų ieškome Argentinoje“,- sako Vilniaus tango teatro vadovas ir choreografas Sigitas Repšys vadovaujantis pirmajam ir vieninteliam Tango teatrui ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Pasak teatro vadovo, „tango yra visos žmonijos kultūros dalis, kurią pasauliui padovanojo Argentina, o kompozitorius Astor Piazzolla, kurio šimtąsias gimimo metines šiemet ir minime, šiai kultūrai suteikė naują formą, bet išlaikė pirmapradę emocinę įkrovą, subtilumą ir gylį“.

Du nuostabūs šokėjai Alexis ir Emmanuel buvo atradimas teatrui, stebuklas ir didžiulis impulsas vėl stotis ant kojų po pusantrų metų karantino suvaržymų išprovokuotos pertraukos.

„Vilniaus tango teatras gyvas ir kaip niekad kūrybingas. Tango kultūros nereikia populiarinti, nes ji glūdi kiekvieno žmogaus gebančio mylėti ir jausti širdyje. Tango visada šalia mūsų, o nuostabu yra tai, kad jį galime jausti, šokti, dainuoti, klausytis ar tiesiog žiūrėti!“,- reziumuoja Sigitas Repšys.

Emmanuel Riquelme
Šokėjo karjerą pradėjęs dar 1993 metais Argentinos folkloro grupėje, 2000 metais tapo tango festivalio „Magic“ čempionu. Vėliau šoko begalėje įvairių tango šou Argentinoje, televizijos projektuose, dirbo teatro choreografu.
2017 metais pradėjo šokti viename garsiausių Buenos Airių tango teatrų – „Tango Porteño“, šoko ne viename Mora Godoy tango šou.
Emmanuel turi patirties įvairių stilių šokiuose – tango, Argentinos folkloras, džiazas, klasikinis šokis, Lotynų Amerikos šokiai. Šios įtakos suteikia daug spalvų šokant tango, ieškant įdomių ir originalių sprendimų.

Alexis Gonzalez
Pirmuosius žingsnius šokio mene Alexis žengė dar 1994 m., Argentinos folkloro trupėje, vėliau mokėsi kitų šokių – Lotynų Amerikos, klasikiniai, šiuolaikiniai, malambo, o 1999 m. atrado argentinietišką tango!

2013, 2014, 2019 metais Alexis buvo Pasaulinio tango čempionato sceninio tango (tango escenario) kategorijos pusfinalio dalyvis. Vadovavo kolektyvui „Tangomacuo“, kuris yra pelnęs daug prestižinių apdovanojimų.

Per pirmuosius mėnesius Vilniaus tango teatre Alexis choreografijas paįvairino savo patirtimi ir artistiškumu. Labiau džiaugiamės, kad mūsų teatre šoka toks talentingas šokėjas, negana to, Jums galime pasiūlyti mokytis šokti su juo ir Emmanuel!

Paskutinės naujienos