VILNIAUS TANGO TEATRAS

Kartu su pasaulinėmis tango žvaigždėmis

CARLA DOMÍNGUEZ IR JULIO SEFFINO

Pristato šou

Amor. Pasión. Tango.

Dar vienas aistros kupinas ruduo tango ritmu

Šis ruduo skaičiuoja jau trečiąjį kartą, kai Lietuvoje vieši nuostabūs šokėjai iš Argentinos Carla Domínguez ir Julio Seffino ir kartu su Vilniaus tango teatru kviečia į visiškai naują tango šou „Amor. Pasión. Tango“. Puoselėjama draugystė ir vienijanti meilė tango kultūrai tirpdo kilometrus, tiesia tiltus ir jungia iš pažiūros labai skirtingas, bet išties daug bendro turinčias kultūras. Sulig kiekviena minute tango ritmu alsuojantis šou atskleis vis kitą šios kultūros pusę, pažers stilių ir spalvų paletę – visa, ką savyje slepia jo didenybė tango. Batelių ritmas, žaismingai koketuojantis su muzikos instrumentų harmonija ir balsų aksomu leis pajusti tikrą tango dvasią, Argentinos karštį ir įsups į kvapą gniaužiantį tango sūkurį „Una Noche de Tango “.

Carla Domínguez ir Julio Seffino yra ilgamečiai profesionalūs tango šokėjai, gastroliuojantys po visą pasaulį su geriausiomis kompanijomis, o prieš atvykdami į Lietuvą, kaip ir pernai, baigė savo turą JAV, šįsyk – su tango kompanija „Tango Lovers Company“. Šiemet Carla ir Julio dalyvavo pasauliniame tango čempionate Buenos Airėse, Argentinoje, ir užėmė 7-ąją vietą. Vieni geriausių tango šokėjų pasaulyje kartu su draugais „Vilniaus tango teatru“ vėl džiugina Lietuvos publiką nauja šou programa.

„Vilniaus tango teatro“ gretas papildė dar vienas naujas veidas. Į Lietuvą savo šaknų ieškoti ir lietuvybės puoselėti atvyko argentinietis Juan Pablo Fourment Kalvelis. Kelionėse į Argentiną „Vilniaus tango teatro“ ir Juan Pablo užmegzta pažintis persikėlė į Lietuvą kaip graži draugystė ir profesionalus bendradarbiavimas. Lietuvių kalbą Vilniaus universitete studijuojantis Juan Pablo tapo dar vienu teatro vokalistu ir kol kas neketina išvykti ir savo balsu publiką jau spėjo pakerėti.

Vienintelis Europoje tokio pobūdžio „Vilniaus tango teatras“ savo spektakliais jau pakerėjo daugelio šalių publiką. Lenkija, Latvija, Estija, Danija, Švedija, Norvegija, Belgija, Urugvajus, Argentina – dalis, tikėtina, dar pasipildysiančio sąrašo šalių, kuriose teatras svečiavosi ir dovanojo savo spektaklius. Savo pirmuosius žingsnius dalis artistų žengė gimtajame Pasvalyje, todėl labai džiaugiasi proga atvykti į Panevėžį ir susitikti su mylima apskrities publika. Atlikėjai: šokėjai Carla Domínguez ir Julio Seffino, Ineta Brasaitė ir Simas Balnionis, Rūta Krivickaitė ir Dainius Biskis, Ieva Miklaševskaja ir Pavel Berezovskij, vokalistai Egidija Mačiulytė ir Juan Pablo Fourment Kalvelis, choreografas režisierius Sigitas H. Repšys

Meilė. Nesumeluota. Tyra ir visa aprėpianti. Dvi sielos, randančios ir nepaklystančios. Aistra. Gaivališka ir nepaklūstanti laikui. Dvi širdys, plakančios vienu ritmu. Tango. Tikras, vienas toks, čia ir dabar. Du kūnai, vienas paskui kitą iki paskutinio žingsnio – „Amor. Pasión. Tango“.

https://www.youtube.com/watch?v=BjGSgtpvIMo

https://www.youtube.com/watch?v=5IuggOY1HyE

Paskutinės naujienos