„Lunfardo“

Tango šou

Tango šou

Argentinos tango meistrai, savo gastroles grįžę iš Jungtinių Amerikos Valstijų tęsiantys Lietuvoje, Carla Dominguez ir Julio Seffino, legendinis tango melodijų atlikėjas Enrique Sanfilippo ir bandonijos virtuozas Ariel Aguilar kartu su Vilniaus tango teatru kviečia į unikalų tango šou „Lunfardo“. Gyva muzika, kerinčios melodijos ir temperamentingasis tango susijungia bendroje argentiniečių ir Vilniaus tango teatro pasakojamoje istorijoje, gimusioje iš ilgos draugystės su Argentinos lietuviais ir pačiais argentiniečiais. Puoselėjama draugystė ir vienijanti meilė tango kultūrai tirpdo kilometrus, tiesia tiltus ir jungia iš pažiūros labai skirtingas, bet išties daug bendro turinčias kultūras. Sulig kiekviena minute tango ritmu alsuojantis šou atskleis vis kitą šios kultūros pusę, pažers stilių ir spalvų paletę – visa, ką savyje slepia jo didenybė tango. Batelių ritmas, žaismingai koketuojantis su muzikos instrumentų harmonija ir balsų aksomu leis pajusti tikrą tango dvasią ir Argentinos karštį ir įsups į kvapą gniaužiantį tango sūkurį „Lunfardo“.

Carla Dominquez ir Julio Seffino. 2013–aisiais Carla ir Julio pradeda savo kaip profesionalių šokėjų karjerą „Random Creativos“ ir po kelių mėnesių gauna vietą viename iš žymiausių tango centrų Buenos Airėse „Señor Tango“. 2014–aisiais prisijungia prie kompanijos „Buenos Aires Pasión de Tango“ ir tais pačiais metais tampa kompanijos „Vertigo Tango“ dalimi, kur atskleidžia savo akrobatikos gebėjimus juos derindami su tango stiliumi. Šiemet Carla Dominquez ir Julio Seffino gastroliuoja po visą pasaulį, o prieš atvykdami į Lietuvą pabaigs savo turą po Jungtines Amerikos Valstijas.

Enrique Sanfilippo. Mokytojas, dainininkas, režisierius, vis dar aktyviai koncertuojantis Rosarijaus mieste, Buenos Airėse ir visoje Argentinoje. Per savo karjerą dalyvavo „Teatro el Circulo“, „Teatro Mateo Boz“, „Teatro la Comedia“, „La Casa del Tango“ veikloje, taip pat įvairiuose televizijos projektuose.

Šou programa nebevyksta

Francisco Ariel Aguilar. Studijavo bandonijos klasėje su Omar Torres, Domingo Federico, šiuo metu specializuojasi Nacionalinio Rosarijaus universiteto Muzikinės kompozicijos klasėje. Per savo kol kas neilgą karjerą dalyvavo daugelyje svarbių projektų, tokių kaip „Quinteto El Espiante“, „La Gota“ (progresyvus rokas), „Orquesta Monumental Tango“, „ETC – Música contemporánea“ ir „Revirando Tango Fusión“, kur taip pat užsiima režisūra ir kompozicijomis.

Vienintelis Lietuvoje tokio pobūdžio „Vilniaus tango teatras“ savo spektakliais jau pakerėjo daugelio šalių publiką. Lenkija, Latvija, Estija, Danija, Švedija, Norvegija, Argentina – dalis, tikėtina, dar pasipildysiančio sąrašo šalių, kuriose teatras svečiavosi ir dovanojo savo spektaklius. Šiuo metu kolektyvą sudaro trys šokėjų poros – Ineta Brasaitė ir Simas Balnionis, Rūta Krivickaitė ir Donatas Grimašauskas, Sigita Dailydaitė ir Modestas Jančiulis – ir vokalistė Egidija Mačiulytė. Aktorius inspiruoja ir spektakliams sielą įkvepia režisierius choreografas Sigitas Repšys.

Tango šou

Tango šou galerija

Vilniaus tango teatras Jūsų šventėje!