„Dos por Cuatro“

Tango šou

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, dar šį rudenį įspūdingu šou „Lunfardo“ stebinęs Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Paskutinį žiemos mėnesį vasara alsuojančioje Argentinoje gastroliavę Vilniaus tango teatro artistai neslepia: „Tai, kad Buenos Airėse daug šiukšlių ir tango muzikos – ne mitas!“. Tango gimtinės purvo ir didybės, plačios emocijų ir potyrių aplitudės įkvėptas, patirties bendraudamas su tango profesionalais įgijęs Vilniaus tango teatras, kupinas naujų jėgų ir įspūdžių, visus išgyvenimus ir dar artimesnę pažintį su tango kultūra sudėjo į naują, dinamišką, dar spalvingesnį ir dar aistringesnį tango šou „Dos por Cuatro“.

Tango, baleto, istorinio ar modernaus šokio skirtumai virsta derme tango šou „Dos por Cuatro“.

Tai metafora, savyje slepianti tango ritmą, daugiasluoksniškumą ir ekspresiją, lenkiančią net patį laiką. Tango, baleto, istorinio ar modernaus šokio skirtumai virsta derme tango šou „Dos por Cuatro“. Į unikalų tango šou kviečia Lietuvoje jau gerai pažįstami artistai – vokalistė Egidija Mačiulytė, profesionalūs šokėjai Ineta Brasaitė ir Simas Balnionis, Gintarė Kudarauskaitė ir Modestas Jančiulis, Kristina Markevičiūtė ir Naglis Bierancas, Rūta Krivickaitė ir Martynas Bimbiras. Režisierius, choreografas Sigitas Repšys.

Šou programa nebevyksta

Tango šou galerija

Dos por Cuatro pasiruošimas
dos_por_cuatro_pasiruosimas01dos_por_cuatro_pasiruosimas02dos_por_cuatro_pasiruosimas03

Dos por Cuatro pasiruošimas

Fotografas Giedrius Akelis

Dos por Cuatro
dos_por_cuatro01dos_por_cuatro02dos_por_cuatro03

Dos por Cuatro

Fotografas Giedrius Akelis

Vilniaus tango teatras Jūsų šventėje!